info@studio-s.sk

Služby a ceny

Či už sa jedná o výstavbu alebo rekonštrukciu našim zákazníkom navyše zaisťujeme komplexné služby: kompletnú projektovú a architektonickú prípravu diela, inžiniersku činnosť a realizáciu celej stavby „na kľúč“.

Stavby

Naša stavebná firma STUDIO S, s.r.o. ponúka zhotovenie stavebnej projektovej dokumentácie, zaistenie všetkých administratívnych úkonov a hlavne samotnú bezproblémovú realizáciu stavby. Všetky tieto stavebné práce sú vykonávané kvalifikovanými pracovníkmi a remeselníkmi a sú pod ich dozorom.

Rekonštrukcie

Ponúkame moderné a príjemné bývanie pre každého. Používame najmodernejšie postupy a materiály s najvyššou kvalitou. Pokiaľ potrebujete rekonštruovať, opravovať alebo poradiť v oblasti stavebníctva, neváhajte nás kontaktovať.

Cenové ponuky

 

Profesionálna cenová ponuka je zárukou dobrých vzťahov medzi dodávateľom a odberateľom.

 

Radi Vám spracujeme ponuku podľa Vašich požiadaviek, alebo na základe bezplatného poradenstva.
Vnímame stavbu ako komplex, ktorý by mal spĺňať nasledujúce požiadavky: kvalita, trvanlivosť, záruka, meteorologické podmienky, nadmorská výška, lokalita, estetika, funkčné využitie, rýchle vyhotovenie, priaznivá cena a.i. Putovanie za Vašou stavbou sa u nás začína bezplatným poradenstvom a konzultáciami o potrebách klienta. Štandartne vypracovávame cenové ponuky do 24 hodín. V prípade komplikovanosti stavby do 7 dní.

Záruka na práce 6 rokov

Nakoľko si Vaše peniaze vynaložené na stavbu vážime, preto si za svojou robotou stojíme a poskytujeme štandardnú záruku 6 rokov na všetky práce.