Vitajte na stránkach našej spoločnosti. Zaisťujeme výstavbu a rekonštrukciu bytových domov ako pre súkromný, tak i pre verejný sektor. Vykonávame výstavbu a rekonštrukcie škôl, obchodných centier, administratívnych budov, športových centier, parkovacích domov a bežnú údržbu a opravy občianskych stavieb. Je pre nás samozrejmosťou realizovať diela v kvalite zodpovedajúcej predstavám investora a spĺňajúce požiadavky príslušných noriem. Aj Vy máte možnosť využiť naše služby a stať sa našimi spokojnými zákazníkmi. Pokiaľ máte o naše služby záujem,prezrite si našu ponuku. Z čoho vychádza názov? Názov je odvodený od studia stavieb a taktiež od priezviska konateľa Slamka.

+421 949 209 821 studiostavieb@gmail.com

O nás

Ako správna stavebná firma vieme postaviť projekt podľa Vašich predstáv. Či už sa jedná o domy, kancelárie, alebo o výrobnú halu, sme Vám plne k dispozícii. Naša spoločnosť má niekoľkoročnú pôsobnosť v oblasti stavebníctva a zrealizovala desiatky zákaziek, na konci ktorých boli vždy spokojní zákazníci. Kvalitný materiál a profesionálne vyškolený personál sú zárukou tej najvyššej kvality.

S prácou firmy STUDIO S, s.r.o sme veľmi spokojní.

Dobrá spolupráca, dobrá komunikácia s vedením firmy aj zamestnancami firmy. S rekonštrukciami soc. zariadení a všetkými stavebnými prácami, ktoré vykonávali v SOŠL v Banskej Štiavnici aj Školskom internáte SOŠL v roku 2015, 2016 aj 2017 sme boli veľmi spokojní.

Ľubica Beňová, Magdaléna Benešová
SOŠL Banská Štiavnica

Stavebná firma STUDIO S sa rovná:

kvalita a presnosť pri práci - profesionalita, odbornosť a komunikatívnosť počas práce - poradenstvo a vypracovanie cenovej ponuky pred začatím prác - solídnosť - spoľahlivosť. Sme veľmi spokojní s prácami v našom zariadení.

Mária Gibaľová
Riaditeľka DSS Detva