Vitajte na stránkach našej spoločnosti. Zaisťujeme výstavbu a rekonštrukciu bytových domov ako pre súkromný, tak i pre verejný sektor. Vykonávame výstavbu a rekonštrukcie škôl, obchodných centier, administratívnych budov, športových centier, parkovacích domov a bežnú údržbu a opravy občianskych stavieb. Je pre nás samozrejmosťou realizovať diela v kvalite zodpovedajúcej predstavám investora a spĺňajúce požiadavky príslušných noriem. Aj Vy máte možnosť využiť naše služby a stať sa našimi spokojnými zákazníkmi. Pokiaľ máte o naše služby záujem,prezrite si našu ponuku. Z čoho vychádza názov? Názov je odvodený od studia stavieb a taktiež od priezviska konateľa Slamka.

+421 949 209 821 studiostavieb@gmail.com

Služby a ceny

Naša firma Vám ponúka tie najkvalitnejšie
služby v odbore stavebníctva.

Či už sa jedná o výstavbu alebo rekonštrukciu našim zákazníkom navyše zaisťujeme komplexné služby: kompletnú projektovú a architektonickú prípravu diela, inžiniersku činnosť a realizáciu celej stavby „na kľúč“.

Stavby

Naša stavebná firma STUDIO S, s.r.o. ponúka zhotovenie stavebnej projektovej dokumentácie, zaistenie všetkých administratívnych úkonov a hlavne samotnú bezproblémovú realizáciu stavby. Všetky tieto stavebné práce sú vykonávané kvalifikovanými pracovníkmi a remeselníkmi a sú pod ich dozorom.

Rekonštrukcie

Ponúkame moderné a príjemné bývanie pre každého. Používame najmodernejšie postupy a materiály s najvyššou kvalitou. Pokiaľ potrebujete rekonštruovať, opravovať alebo poradiť v oblasti stavebníctva, neváhajte nás kontaktovať.

Cenové ponuky

Profesionálna cenová ponuka je zárukou dobrých vzťahov medzi dodávateľom a odberateľom.
Radi Vám spracujeme ponuku podľa Vašich požiadaviek, alebo na základe bezplatného poradenstva.
Vnímame stavbu ako komplex, ktorý by mal spĺňať nasledujúce požiadavky: kvalita, trvanlivosť, záruka, meteorologické podmienky, nadmorská výška, lokalita, estetika, funkčné využitie, rýchle vyhotovenie, priaznivá cena a.i. Putovanie za Vašou stavbou sa u nás začína bezplatným poradenstvom a konzultáciami o potrebách klienta. Štandartne vypracovávame cenové ponuky do 24 hodín. V prípade komplikovanosti stavby do 7 dní.

Záruka na práce 6 rokov

Nakoľko si Vaše peniaze vynaložené na stavbu vážime, preto si za svojou robotou stojíme a poskytujeme štandardnú záruku 6 rokov na všetky práce.